راهنمای جامع خرید پوشاک برند

راهنمای جامع خرید پوشاک برند

راهنمای جامع خرید پوشاک برند

فهرست مطالب این صفحه

 بررسی جامع خرید پوشاک برند

خرید پوشاک برند به ما این امکان را خواهد داد تا علاوه بر بهره بردن از کیفیت پوشاک مورد نظر خود و راحتی حاصل از آن، با استفاده طولانی‌تر از لباس از بخش اقتصادی خرید پوشاک نیز صرفه جویی کنیم. اما مسئله‌ای که در مسیر خرید پوشاک برند در ایران وجود دارد، عدم دسترسی مستقیم به نمایندگیهای رسمی برندهای مطرح پوشاک و در نتیجه افزایش قیمت و عدم اطمینان از کیفیت توسط فروشندگان سودجو خواهد بود. در این مقاله قصد داریم تا بهترین روشهای دسترسی به خرید پوشاک برند به صورت مستقیم از ایران و بهترین سایت خرید از خارج را به شما آموزش دهیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

 خرید پوشاک برند به صورت مستقیم از ایران چطور امکانپذیر است؟

پس از آغاز تحریم‌ها، تقریباً تمامی برندهای مطرح جهانی که دارای نمایندگی رسمی در تهران بودند، جمع‌آوری شدند. به این ترتیب، امکان خرید مستقیم در ایران به طور کامل از بین رفت. در این زمان بود که آنلاین شاپهای بسیاری شروع به فعالیت برای خرید از ترکیه کرده و به عنوان واسطه خرید پوشاک برند را برای مشتریان خود انجام دادند. این آنلاین شاپها، دو مسئله و مشکل اساسی داشتند:

  1. به دلیل نداشتن مجوز رسمی فعالیت، امکان تضمین کالا تنها بر اساس اعتماد به فروشنده اتفاق می‌افتاد.
  2. قیمت ثابت و مشخصی برای خرید پوشاک برند از طریق این آنلاین شاپ ها وجود نداشت.
  3. بسیاری از این فروشندگان، به دلیل عدم شناخت قوانین گمرک در ترخیص کالا به مشکل می‌خوردند.

بنابر همین مسائل و از آن جهت که به عنوان کاربر ایرانی امکان ثبت سفارش و خرید پوشاک برند به صورت مستقیم وجود نداشت، دسترسی به پوشاک برند و اصل بسیار سخت شد.

برای عبور از این موانع، PDE امکان خرید مستقیم از سایتهای خارجی را برای مشتریان خود فراهم کرد. این مجموعه که سالیان سال در زمینه پست بین المللی فعالیت داشته است، خدمات خرید از سایتهای خارجی از جمله خرید پوشاک برند را به خدمات خود اضافه کرد. PDE یک مجموعه معتبر و شناخته شده است که تیم خود را به صورت دائمی در فرودگاه امام خمینی مستقر نموده. تیم PDE فرایند ترخیص گمرک را به سرعت و با کمترین هزینه به سرانجام رسانده و سفارش شما را درب منزلتان در ایران تحویل خواهد داد. برای خرید پوشاک برند به کمک PDE دو روش مستقیم و غیرمستقیم در اختیار خواهید داشت. در نظر داشته باشید که خرید پوشاک برند در هر دو روش PDE کاملاً تضمین شده بوده و امکان خرید با پرداخت ریالی نیز وجود دارد.

 

 خرید پوشاک برند به صورت مستقیم از ایران چطور امکانپذیر است؟

 

 خرید پوشاک برند به صورت مستقیم از سایت رسمی با کمک PDE

این روش خرید پوشاک برند به کمک پی دی ای، روشی قدیمی‌تر است که بسیاری از آنلاین شاپها در سراسر ایران نیز به همین روش ثبت سفارش می‌کنند. در این روش، از 3 طریق:

  1. ارسال لینک محصول به کارشناسان PDE
  2. نصب اکستنشن PDE از طریق کروم استور
  3. ورود به سایت مقصد از طریق PDE

امکان خرید پوشاک برند، پرداخت ریالی و تحویل درب منزل ایجاد خواهد شد. این روش برای زمانی کارساز است که شما دقیقاً بدانید چه کالایی را از چه سایتی می‌خواهید بخرید؛ در مورد سایز آن اطلاعات داشته باشید و رنگ و دیگر مشخصات آن را به طور کامل مشخص کنید. در واقع در این روش، که به صورت غیر مستقیم خواهد بود، PDE تنها ثبت سفارش شما را انجام داده و آن را به آدرس ایران ارسال می‌کنید.

 

خرید پوشاک برند

 

 خرید پوشاک برند به صورت مستقیم از سایت Offer زیر مجموعه PDE

در صورتی که قصد خرید پوشاک برند داشته باشید اما ندانید دقیقاً چه می‌خواهید و یا اطلاعات محصول را در سایت اصلی نتوانید تشخیص دهید، می‌توانید از سایت Offer به عنوان زیر مجموعه PDE کمک بگیرید. این سایت، تمامی کالاهای سایت های معتبر جهانی مانند سایت آمازون را با توضیحات فارسی و امکان خرید مستقیم با پرداخت ریالی فراهم نموده است. به این ترتیب، می‌توانید به سرعت و به سادگی، درست مانند سایت های داخل ایران، خرید پوشاک برند خود را به ثبت برسانید. جهت کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد نحوه ثبت سفارش و محاسبه قیمت، می‌توانید به سایت Offer.pdexp مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.