راهنمای جامع خرید کفش ورزشی نایک

راهنمای جامع خرید کفش ورزشی نایک

راهنمای جامع خرید کفش ورزشی نایک

فهرست مطالب این صفحه

بررسی جامع خرید کفش ورزشی نایک

کفش ورزشی نایک، یکی از شناخته‌شده‌ترین، باکیفیت‌ترین و معتبرترین کفش های ورزشی در سراسر دنیا است. این برند که همواره به تولید انواع پوشاک ورزشی درجه یک می‌پردازد، علاقه‌مندان بسیاری در رشته‌های مختلف ورزشی را به خود علاقه‌مند کرده است. با توجه به بسته شدن نمایندگی‌های رسمی نایک در ایران پس از آغاز تحریم‌ها، خرید کفش نایک اصل به صورت مستقیم در ایران تقریباً غیرممکن و یا بسیار سخت شد. در این مقاله قصد داریم تا راهنمای کاملی جهت بهترین روش خرید کفش ورزشی نایک در ایران را در اختیار شما قرار دهیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

 خرید کفش ورزشی نایک در ایران چطور امکانپذیر است؟

همانطور که در ابتدای صحبتمان نیز اشاره کردیم؛ با توجه به نبود نمایندگیهای رسمی برند نایک در ایران، بازار فروشندگان سودجو کفش تقلبی نایک به شدت داغ شد. این ساخت کفش کپی تا جایی پیش رفته است که گاهی تشخیص کفش اصل از تقلبی تقریباً غیرممکن می‌شود. تنها راهی که می‌توان از کیفیت کفش ورزشی نایک و اصل بودن آن اطمینان حاصل کرد، خرید کفش ورزشی نایک به صورت مستقیم از برند تولید کننده و سایتهای معتبر جهانی است.

 بهترین روش تشخیص اصل بودن کفش ورزشی نایک

راه‌های بسیاری برای تشخیص اصل بودن کفش ورزشی نایک وجود دارد. اما مهم‌ترین و مطمئن‌ترین روش، بررسی بارکد روی کفش در سایت رسمی برند نایک است. برای این منظور می‌توانید بارکد کفش که روی مارک آن وجود دارد را چک کرده و اطلاعات کفش را در سایت نایک بررسی کنید. در صورتی که بارکد اطلاعات درست و دقیق کفش در دسترس شما را مشخص کرد، می‌توانید از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید. خرید از نمایندگی‌های رسمی و یا فروشندگان معتبر در ایران نیز یک روش دیگر جهت اطمینان از اصل بودن کفش ورزشی نایک است که می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. اما سوال اینجاست چه فروشنده‌ای معتبر است؟ اصلا چرا برای خرید از سایت نایک به واسطه نیاز خواهیم داشت؟

 

 بهترین روش تشخیص اصل بودن کفش ورزشی نایک

 

 موانع خرید کفش ورزشی نایک اصل در ایران

به عنوان یک کاربری ایرانی، امکان مراجعه به سایت رسمی نایک و یا سایتهای معتبر دیگر مانند آمازون یا ebay و ثبت سفارش با پرداخت ریالی وجود نخواهد داشت. علاوه بر این، امکان انتخاب ایران به عنوان کشور مقصد تحویل گیرنده سفارش نیز وجود ندارد. از طرف دیگر، واردات بسیاری از کالاها به داخل ایران، با توجه به قوانین حاکم بر گمرک جمهوری اسلامی، غیرممکن و یا خیلی سخت است.

با توجه به این موانع، تنها راه دسترسی به کفش ورزشی نایک اصل جهت خرید مستقیم از سایتهای معتبر جهانی کمک گرفتن از یک واسطه معتبر خواهد بود. همه ما با نام PDE به عنوان یک واسطه خرید مستقیم از سایتهای خارجی آشنا هستیم. اما گاهی مراجعه به سایتهای اصلی به دلیل توضیحات غیر فارسی و رابط کاربری ناآشنا برای کاربر ایرانی، سخت و گیج کننده خواهد بود. به همین جهت، مجموعه PDE با راه اندازی سایت Offer.pdexp مسیر خرید کفش ورزشی نایک و دیگر کالاهای خارجی را به شدت آسان نموده است.

 

خرید کفش ورزشی نایک اصل

 

 Offer سایت خرید کفش نایک اصل

سایت Offer زیر مجموعه سایت PDE است که به فروش محصولات خارجی با توضیحات فارسی و امکان پرداخت ریالی می‌پردازد. این مجموعه، تمامی محصولات موجود در سایتهای معتبر خارجی مانند آمازون، از جمله انواع کفش ورزشی نایک را با توضیحات فارسی و برگردان قیمت ریالی در پلتفورم خود موجود کرده است. با مراجعه به این سایت می‌توانید همان کفش مورد نظر خود از برند نایک را با همان قیمت و همان کیفیت با پرداخت ریالی خرید کنید.

قیمت های تعیین شده در سایت Offer با در نظر گرفتن هزینه‌های ارسال به آدرس ایران و ترخیص گمرکی تعیین شده‌اند. به بیان دیگر، این رقم، تمامی هزینه‎های خرید از ثبت سفارش تا رسیدن به درب منزل شما در ایران را شامل می‌شود. جهت مشاهده نمونه کفش های ورزشی نایک با توضیحات فارسی و یا کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد نحوه فعالیت این سایت، می‌توانید به سایت Offer مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان PDE در ارتباط باشید. Offer دسترسی راحت و سریع شما به دنیای خرید کالای اصل از خارج از کشور است.