چند نکته برای خرید لباس اورجینال

خرید لباس اورجینال

چند نکته برای خرید لباس اورجینال

فهرست مطالب این صفحه

همه چیز درباره خرید لباس اورجینال

تا چند سال پیش برای خرید لباس اورجینال و یا خرید پوشاک برند در ایران، کافی بود تا به آدرس نمایندگی رسمی برند مورد نظر در داخل کشور مراجعه کنید. پس از آغاز تحریم‌ها و جمع شدن تمامی این نمایندگی‌ها از سراسر ایران، امکان خرید لباس اورجینال به صورت مستقیم آن هم با پرداخت ریالی، با مسائل و مشکلاتی مواجه شد. پس از این زمان، خرید لباس اورجینال تنها از طریق واسطه‌ها، آنلاین شاپ‌ها و به روش‌های غیرمستقیم امکانپذیر بود. برخی از فروشگاه‌های فروش لباس نیز ادعای فروش لباس اورجینال را دارند. در این مقاله قصد داریم به بررسی هر آنچه که باید پیش از خرید لباس اورجینال بدانید بپردازیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

برای خرید لباس اورجینال به چه مواردی توجه کنیم؟

همه ما به دلایل مشخصی به سراغ خرید لباس اورجینال می‌رویم. لباس اورجینال به دلیل کیفیت بالا، طول عمر بیشتر، قیمت مناسب‌تر، راحتی بیشتر و در بسیاری از موارد تاثیر مثبتی که بر محیط زیست دارد به عنوان انتخاب اول بسیاری از افراد در نظر گرفته می‌شود. از طرف دیگر خرید لباس اورجینال به دلیل طول عمر بالاتر و محافظت از سلامت فیزیکی بدن، بسیار مقرون به صرفه‌تر از خرید لباس و کفش تقلبی با کیفیت پایین‌تر می‌باشد. اما مسئله‌ای که وجود دارد این است که تنها در نمایندگی‌های رسمی برند مورد نظر است که خرید لباس اورجینال با خیال راحت انجام خواهد شد. در صورت نبود نمایندگی رسمی چطور می‌توانیم از اصل بودن لباس مطمئن شویم؟

خرید لباس اورجینال

1. از اصل بودن لباس مطمئن شوید

راه‌های بسیاری هستند که در هنگام خرید لباس اورجینال به شما کمک خواهند کرد تا از اصل بودن لباس مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید. به عنوان مثال می‌توانید:

  • بارکد روی لباس را اسکن کرده و اطلاعات موجود در سایت رسمی را با لباسی که در دست دارید چک کنید؛
  • به دوخت، کیفیت پارچه و بسته بندی لباس دقت کنید؛
  • اعتبار فروشنده را مورد بررسی قرار دهید؛
  • قیمت فروش را با قیمت اصلی سایت چک کنید؛ هیچ ارزانی بی دلیل نخواهد بود.

2. اطلاعات لباس مورد نظر را در سایت رسمی برند چک کنید

در هنگام خرید لباس اورجینال، به اطلاعاتی که روی مارک لباس درج شده است، توجه کنید. لباس‌های اورجینال و معتبر، همگی دارای یک بارکد با قابلیت اسکن هستند. زمانی که بارکد را اسکن کنید، در صورت اورجینال بودن، باید سایت رسمی برند باز شده و دقیقاً لباسی را نمایش دهد که در دست شما است.

3. خرید لباس اورجینال از فروشنده معتبر مهم‌ترین مسئله است

با توجه به عدم امکان خرید حضوری و اینترنتی بودن روند خرید لباس اورجینال در ایران، مهم‌ترین راه اطمینان از اصل بودن لباس مورد نظر خرید از یک فروشنده معتبر است. در واقع می‌توانیم بگوییم این تنها راهی است که در اختیار خواهید داشت. بنابراین بدون توجه به تبلیغات هر برند، به سراغ فروشگاه‌های اینترنتی بروید که به صورت رسمی و قانونی امکان خرید لباس اورجینال را برای شما فراهم خواهند کرد.

در ایران چطور لباس اورجینال بخریم؟

برای خرید لباس اورجینال در ایران، کافی است تا به یک واسطه مطمئن مراجعه نمایید. این واسطه می‌تواند ثبت خرید از سایت برند مورد نظر را برای شما انجام داده و پس از ثبت نهایی و پرداخت ارزی، سفارش را در آدرسی در خارج از کشور تحویل بگیرد. پس از تحویل، واسطه شما لباس اورجینال خریداری شده را به ایران فرستاده و پس از ترخیص گمرکی به آدرس شما در ایران ارسال خواهد کرد. در میان تمامی واسطه‌های موجود، بدون شک Offer بهترین راه حل برای خرید لباس اورجینال خواهد بود.

Offer و خرید لباس اورجینال با پرداخت ریالی در ایران

آفر یک پلتفورم آنلاین است که با گرد هم آوردن انواع برندهای خارجی با توضیحات فارسی و امکان ثبت با پرداخت ریالی مسیر خرید لباس اورجینال به صورت مستقیم از خارج از کشور با به شدت آسان کرده است.

خرید پوشاک برند

Offer چطور قیمت گذاری می‌کند؟

زمانی که برای خرید لباس اورجینال به سایت Offer مراجعه کنید، کالاهای مورد نظر خود را با توضیحات فارسی و قیمت ریالی مشاهده خواهید کرد. این قیمت شامل تمام هزینه‌ها اعم از: قیمت اصلی محصول، هزینه ارسال، ترخیص گمرکی و پست داخلی در ایران خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد نحوه خرید لباس اورجینال به کمک Offer می‌توانید به سایت OFFER مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید. Offer راه ارتباط امن شما با جهان بدون مرز است.