راهنمای خرید کفش فوتبال نایک اصل، نکاتی که نمیخواهند بدانید

کفش فوتبال نایک اصل

راهنمای خرید کفش فوتبال نایک اصل، نکاتی که نمیخواهند بدانید

فهرست مطالب این صفحه

همه چیز درباره خرید کفش فوتبال نایک اصل

کفش مناسب، مهم‌ترین چیزی است که برای فوتبال بازی کردن باید به آن توجه کنید. در میان تمامی برندهایی که به تولید انواع کفش ورزشی نایک می‌پردازند، نایک را می‌توان به عنوان برند برتر معرفی کرد. در این مقاله قصد داریم برای آنکه بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید، راهنمای جامعی جهت خرید کفش فوتبال نایک اصل در اختیار شما قرار دهیم. نکاتی هست که فروشندگان کفش ورزشی نمی‌خواهند بدانید، با ما همراه باشید تا پیش از خرید کفش فوتبال نایک اصل تمام این نکات را برای شما بازگو کنیم.

چرا باید کفش فوتبال نایک اصل بخریم؟

کفش فوتبال نایک اصل، به طور تخصصی و بر اساس ارگونومی پا به صورتی حرفه‌ای و مناسب با حرکات و فشارهای ورزش فوتبال طراحی و تولید می‌شود. برای اینکه بیشترین کارایی را در زمین بازی داشته باشید، بتوانید سریع بدوید و از آسیب دیدن پاهای خود جلوگیری کنید، باید کفش فوتبال نایک اصل بخرید. کفش‌های تقلبی، شاید بتوانند در ظاهر شکلی شبیه به کفش فوتبال نایک اصل را داشته باشند، اما در نهایت در هنگام استفاده و بازی در زمین فوتبال به هیچ عنوان کارایی کفش اصل را نداشته و پاهای شما را دچار آسیب‌های جدی و جبران ناپذیر خواهند کرد.

کفش فوتبال نایک اصل

همه چیز درباره کفش فوتبال نایک اصل | چطور تشخیص دهیم؟

برای تشخیص کفش فوتبال نایک اصل از نمونه‌های تقلبی، کافی است به چند نکته بسیار مهم توجه کنید:

  1. بارکد روی کفش را اسکن کرده و تطبیق اطلاعات توی سایت و کفش را با یکدیگر چک کنید.
  2. به دوخت کفش و کیفیت آن دقت کنید.
  3. لوگوی حک شده روی کفش را بررسی کنید.
  4. سایزبندی کفش فوتبال نایک اصل کامل و دقیق است.
  5. به راحتی و نرمی کف کفش توجه کنید.
  6. به بسته‌بندی کفش دقت کنید.
  7. کیفیت استوک‌های کفش فوتبال نایک اصل را بررسی نمایید.
  8. کفش فوتبال نایک اصل را فقط از نمایندگی‌های رسمی برند نایک در سراسر دنیا خریداری کنید.

با وجود راه‌های بسیاری که برای تشخیص کفش فوتبال نایک اصل وجود دارد، تنها راه مطمئنی که می‌توان با خیال راحت از اصل بودن کفش اطمینان کرد؛ خرید از نمایندگی رسمی در سراسر دنیا است. با خرید از نمایندگی رسمی، دیگر نیازی به نگرانی از تقلبی بودن کفش مورد نظر وجود نخواهد داشت. متاسفانه نمایندگی‌های رسمی برند نایک در ایران پس از آغاز تحریم‌ها جمع آوری شدند. در راستای تحریم‌های اقتصادی و همچنین قوانین گمرک جمهوری اسلامی ایران جهت واردات کالاهای خارجی، امکان خرید اینترنتی مستقیم از سایت رسمی نایک و تحویل در ایران نیز وجود ندارد. پس چطور می‌توانیم در ایران کفش فوتبال نایک اصل بخریم؟

در ایران چطور می‌توانیم کفش فوتبال نایک اصل بخریم

برای آنکه بتوانید در ایران کفش فوتبال نایک اصل بخرید، نیازمند یک واسطه خواهید بود تا تمام موانع خرید از خارج از کشور و تحویل در ایران را برای شما برطرف کند. برای این منظور، آنلاین شاپ‌های بسیاری وجود دارند که به صورت غیرقانونی به خرید و وارد کردن کالاهای خارجی به داخل ایران می‌کنند. اما با توجه به عدم رسمیت این آنلاین شاپ‌ها در نظر مراجع قانونی، در صورت بروز مشکل، امکان پیگرد قانونی نخواهید داشت.

به این ترتیب، بهتر است برای خرید کفش فوتبال نایک اصل در ایران، به سراغ یک واسطه رسمی و مطمئن بروید تا علاوه بر وارد کردن کالا به صورتی کاملاً قانونی و با بهترین قیمت، امکان پیگیری خرید انجام شده را برای شما فراهم آورد. Offer همان راه حل سریع و آسان شما برای خرید مطمئن کفش فوتبال نایک اصل به صورت مستقیم از خارج از کشور است.

خرید کفش ورزشی نایک

چرا Offer بهترین روش برای خرید کفش فوتبال نایک اصل است؟

Offer یک سایت معتبر است که به عنوان زیر مجموعه پست بین المللی PDE به صورتی کاملاً قانونی و زیر نظر مراجع مرتبط راه خرید مستقیم از خارج از کشور را برای شما باز نموده است. این مجموعه انواع کفش فوتبال نایک اصل را با توضیحات فارسی و در غالبی آشنا برای کاربر ایرانی گرد هم آورده و شما می‌توانید در همین سایت درست همانند تمامی سایت‌های داخلی دیگر به صورت مستقیم کفش فوتبال نایک اصل خود را با پرداخت ریالی از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب به ثبت رسانده و در مدت زمان کوتاهی درب منزل خود در ایران تحویل بگیرید.

جهت کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد نحوه فعالیت مجموعه Offer، نحوه قیمت گذاری، مدت زمان ارسال و غیره می‌توانید به سایت OFFER مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان آفر در ارتباط باشید. Offer راه ارتباط امن شما با جهان بدون مرز است.