معرفی فروشگاه خارجی در ایران؛ آفر PDE بهترین انتخاب

معرفی فروشگاه خارجی در ایران

معرفی فروشگاه خارجی در ایران؛ آفر PDE بهترین انتخاب

فهرست مطالب این صفحه

 همه چیز درباره فروشگاه خارجی در ایران

با آغاز و شدت گرفتن تحریم‌ها در داخل ایران، دسترسی مستقیم به برندهای معتبر جهانی به شدت سخت و در بسیاری از موارد غیرممکن شد. در همین زمان بود که بسیاری از افراد به دنبال فروشگاه خارجی در ایران بودند تا بتواند به روشی امن و با پرداخت ریالی خرید خود را از برندهای مطرح جهانی خرید کرده و در مدت زمان کوتاهی درب منزل خود در ایران تحویل بگیرند. آنلاین شاپ‌های غیر رسمی بسیاری از همین زمان با عنوان فروشگاه خارجی در ایران شروع به فعالیت کردند. اما مسئله اساسی، غیرقانونی بودن فعالیت آنها و عدم ضمانت ارسال کالا به ایران بود.

به همین دلیل، یافتن یک فروشگاه خارجی در ایران که به صورت رسمی و کاملاً قانونی فعالیت کند؛ کمی سخت‌تر به نظر می‌رسد. از این رو تصمیم گرفتیم در این مقاله به معرفی بهترین فروشگاه خارجی در ایران بپردازیم و توضیح دهیم که چرا آفر بهترین سایت خرید از خارج خواهد بود.

چرا شناخت فروشگاه خارجی در ایران اهمیت دارد؟

همانطور که در ابتدای صحبتمان توضیح دادیم، پس از آغاز تحریم‌ها و جمع شدن نمایندگی‌های رسمی برندهای جهانی از داخل ایران، بازار خرید از آنلاین‌شاپهای غیررسمی به شدت داغ شد. خرید از دسته آنلاین‌شاپها به دلایل مشخصی مانند:

  • عدم وجود مجوز قانونی جهت خرید و فروش کالا
  • واردات غیرقانونی
  • عدم وجود تضمین ارسال کالا
  • افزایش احتمال کلاهبرداری
  • و موارد مشابه دیگر

آفر PDE بهترین انتخاب

به هیچ عنوان مناسب نیست. در این مسیر، مجموعه‌هایی مانند PDE به عنوان فروشگاه خارجی در ایران آغاز به ارائه خدماتی مانند خرید از سایتهای خارجی کردند. سوالی که پیش خواهد آمد این است که چرا مجموعه بین المللی PDE به عنوان فروشگاه خارجی در ایران شناخته می‌شود و چرا Offer به عنوان زیرمجموعه PDE گزینه بهتری برای خرید از خارج از کشور خواهد بود.

 PDE | مجموعه‌ای که می‌شناسید

پست بین المللی PDE سال‌ها در زمینه ارسال بسته‌های پستی به سراسر جهان فعالیت کرد. این مجموعه به علاوه با تیمی متخصص و مجرب در زمینه ترخیص گمرکی کالا توانست در حوزه واردات و صادرات کالا از و به سراسر دنیا نیز به صورتی موفق ظاهر شود. ترکیب تمامی فعالیت‌های مجموعه PDE و سابقه چندین ساله موفق سبب شد تا بتواند به عنوان یک فروشگاه خارجی در ایران نیز فعالیت کند. از طریق PDE به سه روش آسان و سریع این امکان را دارید که به صورت مستقیم از سایت خارجی مورد نظر خود خرید کرده و پرداخت ریالی داشته باشید.

 Offer | مسیر آسان خرید از سایت های خارجی

پس از چندین سال تجربه موفق در زمینه‌های متنوعی از جمله خرید از سایت‌های خارجی Offer به عنوان زیرمجموعه PDE به عنوان فروشگاه خارجی در ایران شروع به فعالیت کرد. Offer مجموعه‌ای تمامی فعالیت‌های PDE را در خود جای میداد؛ با این تفاوت که مسیر انتخاب محصول تا خرید با پرداخت ریالی را برای مشتریان خود بسیار آسان‌تر کرده بود. این فروشگاه بهترین فروشگاه خارجی در ایران است که بدون نیاز به خروج از آن می‌توانید محصول مورد نظر خود از برندهای خارجی را خریداری نموده و پرداخت ریالی داشته باشید.

بهترین سایت خرید از خارج

چرا Offer بهترین فروشگاه خارجی در ایران است؟

مجموعه Offer یک پلتفورم آنلاین به زبان فارسی و با ظاهری آشنا برای کاربر ایرانی است که در این فروشگاه خارجی در ایران بدون نیاز به سایت اصلی برند، محصول مورد نظر خود در هر حوزه‌ای که باشد را می‌توانید با توضیحات فارسی، جستجو، مشاهده، انتخاب و با پرداخت ریالی از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب خریداری کنید. پس از ثبت خرید شما در فروشگاه خارجی در ایران Offer بدون نگرانی از بابت مسائل گمرکی در داخل ایران در مدت زمان کوتاهی خرید شما به آدرستان در هر کجای ایران که باشید، ارسال خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد نحوه فعالیت Offer، نحوه محاسبه قیمت ریالی، هزینه‌های ارسال، مدت زمان ارسال کالا و غیره می‌توانید به سایت OFFER مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان Offer در ارتباط باشید. آفر بهترین راه حل برای ارتباط امن شما با جهان بدون مرز است.